Без високої культури читання немає ні школи, ні
справжньої  розумової праці, читання – це найважливіший
інструмент навчання та джерело багатого духовного життя.

В.О. Сухомлинський

Книга – одне з найбільших див, створене людиною. Давайте разом подорожувати світом бібліотек, обговорювати актуальні бібліотечні події, хороші книги, цікаві інтернет-ресурси і просто про життя. Приєднуйтесь!

З книги ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній, вона веде нас у захоплюючу подорож по країні Знань: розповідає про те, як вирощують хліб і зводять будинки, варять сталь і приборкують ріки. Як не можна жити без повітря, води та хліба, так не можна жити і без книги. Є багато див на землі, створених природою і зроблених людиною. Та чи не найбільше диво з див – книга. У ній весь неосяжний світ. Як незгасимий смолоскип освітлює шлях людині книга. Ріднити людей з книгою, відкривати їм красу і силу слова допомагають бібліотекарі.

Бібліотека є структурним підрозділом ліцею, який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення освітнього процесу. Робота бібліотеки проводиться  спільно з педагогічним колективом відповідно до планів роботи і регламентуючої документації.

Науково-методична проблема, над якою працюють бібліотекарі:

«Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в практику роботи бібліотеки як засіб розвитку творчої особистості читача. Всебічний розвиток дитини як особистості, її інтелектуальних здібностей засобами художньої літератури. Розширювати обсяг знань дитини про природу, людину, і суспільство, рідний край засобами навчальної літератури».

2012 року створений блог бібліотеки ліцею  «Створи своє майбутнє – читай». Для пошуку  статей, або тем які вас зацікавили  можна скористатися архівом блогу на правій панелі, чи звернутися до тематичних сторінок. З нетерпінням чекаю ваших коментарів.