Вступ до 1-го класу

Про електронну реєстрацію дітей до 1-го класу

До Уваги батьків!

Початок реєстрації на платформі blockchain до першого класу, мешканцями мікрорайону, діти яких зареєстровані та постійно проживають на закріпленій території обслуговування освітнього закладу ліцею ім. В. Чорновола Івано-Франківсьокої міської ради відбуватиметься з 

1 березня 2023 року з 8.00 до 31 травня 2023 року 

Посилання на реєстрацію: https://school.bloqly.com

Зареєструвати дитину можна одночасно у декілька шкіл, однак першочергове зарахування відбувається у заклад за місцем реєстрації, в інші – виключно на вільні місця.

Як зареєструвати дитину до першого класу на school.blogly.

Покрокова інструкція.

Територія обслуговування Ліцею імені В’ячеслава Чорновола:

 1.  Вул. Чорновола (від вул. Сорохтея і до кінця),
 2. вул. Сорохтея (від вул. Чорновола до хлібокомбінату),
 3. вул. Гвардійська,
 4. вул. Симона Петлюри,
 5. вул. Польова,
 6. вул. Довженка (всі непарні; а також від кільця вул. Г. Мазепи до вул. Фізкультурна),
 7. вул. С. Снігуровича,
 8. вул. С. Галечко,
 9. вул. Карпатської Січі,
 10. вул. Волошина,
 11. вул. Дорошенка (парні 28,28 А.Б),
 12. вул. Виноградна,
 13. провулок Надії,
 14. вул. Бастіонна,
 15. вул. Фортечна

Наказ про територію  обслуговування №119:  (наказ Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради від 23.02.2023 року “Про закріплення територій обслуговування за ЗЗСО”) 

Відповідальний за електронну реєстрацію: Типчук Андрій Ігорович. Телефон: 0500288450

Прийом оригіналів документів , які необхідні для зарахування дитини у перший клас відбуватиметься в приміщенні ліцею щовівторка та щочетверга з 10.00-14.00 год. 

Для батьків майбутніх першокласників (2023/2024н.р.)! 

Прийом, до першого класу ліцею ім. В. Чорновола, здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід.

При подачі заяви мати: батьки повинні мати паспорт з реєстрацією та особисто надати всі паперові варіанти  документів впродовж 5-ти робочих днів, у зв’язку з їхньою відсутністю адміністратор закладу має право відхилити заявку.

   Право на позачергове зарахування мають:

 • діти, місце проживання яких закріплене за територією обслуговування;
 • діти, які є братами та/або сестрами учнів цього закладу;
 • діти працівників цього закладу освіти.

Перелік документів необхідний для зарахування дитини до першого класу:

 • Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти від одного з батьків дитини чи законного представника, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);
 • Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти;
 • Оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
 • Копія та оригінал документа, що підтверджує місце проживання дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).
 • паперова папка  для справ  на зав’язках.

У заяві батьки або особи, які їх замінюють, мають вказати такі дані:

ПІБ, дата і місце народження дитини ПІБ батьків дитини або осіб, які їх замінюють адреса місця проживання дитини, її батьків або осіб, які їх замінюють контактні номери телефонів.

У формі заяви передбачте фразу про згоду на обробку персональних даних.

У кінці заяви батьки або особи, які їх замінюють, мають указати дату складання заяви і поставити особистий підпис.

У випадку подання документів на вільні місця, до необхідних документів додається також довідка від закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її відрахування із цього закладу чи незарахування до нього. Така довідка має бути видана закладом освіти, на території якого проживає дитина, впродовж одного робочого дня з дати звернення одного з батьків дитини.

Якщо йдеться про зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням за відсутності) до заяви додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

  


Закон України « Про освіту» від 05.09.2017р.

Цей Закон регулює суспільні відносини, що виникають у процесі реалізації конституційного права людини на освіту, прав та обов’язків фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, а також визначає компетенцію державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері освіти.

З правилами зарахування до 1-го класу можна ознайомитися: Наказ Міністерства освіти і науки України “ПОРЯДОК зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

Електронна реєстрація дітей до першого класу (посібник для батьків)

Із будь яких запитань звертайтеся до адміністрації школи.

тел. 75-78-91
е-пошта: ifschool28@gmail.com