Круглий стіл на тему “В’ЯЧЕСЛАВ ЧОРНОВІЛ : Я ЛЮДИНА ВСІЄЇ УКРАЇНИ”

20.12.2022р. У ЦПВУМ ім. С. Бандери відбувся круглий стіл на тему “В’ЯЧЕСЛАВ ЧОРНОВІЛ : Я ЛЮДИНА ВСІЄЇ УКРАЇНИ”.

Минуле не минуло…. Пророчими і сьогодні залишаються слова В’ ячеслава Максимовича : ” Проголошення незалежності – тільки перший крок. Наступний складніший – перетворення глевкого населення на гордий народ… Я незнаю коли це станеться. Якщо не збережемо мову, не відродимо почуття гордості за неї, не станеться ніколи. Самоповага неможлива без гідної поваги до голосу предків. Захід провели Зварун Н. П. керівник гуртка зі своїми вихованцями Центру атріотичного виховання ім. С. Бандери, здобувачами освіти Ліцею ім. В. Чорновола.

Учасниками круглого столу були:

Гурик. Н. В., директор ЦПВУМ ім. С Бандери, Королько А. З. кандидат історичних наук, Паска Б. В. кандидат історичних наук, Максимець Б. В кандидат політичних наук, Демченко Т. М. вчитель історії ліцею ім. В. Чорновола, керівник гуртка ЦПВУМ ім. С. Бандери Остапчук Н. М., адміністрація Центру Федоренко І. І. та Гулька О. І.

Завдяки змістовним виступам учасників круглого столу, з поглибленим осмисленням особистості В. Чорновола ставатимуть зрозумілими його ідеї та погляди, в усій повноті, динаміці розвитку, характерніше окреслюється його роль і значення в процесі боротьби за національне самоствердження і розбудову української державності.

Залиште свій коментар