Матеріали для проведення Першого уроку у 2022-2023 н.р.

Перший урок в навчальному році — важлива подія як для усіх учнів, так і для їхніх батьків та вчителів. Саме тому підготовка до цієї дати повинна бути належною. Окрім урочистих заходів обов’язковим, як дає зрозуміти програма Міністерства освіти, 1-го вересня є і проведення першого уроку.

Щорічно міністерство пропонує свої варіанти тем для першого шкільного заняття. Такі теми не є обов’язковими та можуть коригуватись вчителем, адже Закон про освіту гарантує закладам освіти та вчителям академічну свободу і тему Першого уроку вчитель обирає самостійно. МОН рекомендує розпочати навчальний рік із  Єдиного уроку з безпеки.

Також під час виступу на Міжнародній серпневій педагогічній конференції міністр освіти і науки Сергій Шкарлет рекомендував вчителям присвятити перший урок на тему «Ми українці: честь і слава незламним!».

Важливо, щоб початок нового навчального 2022-2023 року налаштував дітей на навчання, дав їм достатню мотивацію та корисні роздуми. Обираючи ту чи іншу тему, вчителі повинні: орієнтуватись на вік школяра та враховувати актуальність проблемати.

Більше 150 готових конспектів Першого уроку разом із презентаціями до них опубліковані розділі “Конспекти Першого уроку 2022“.

 

 

 

 

 

 

 

Матеріали для проведення Першого уроку у 2022-2023 н.р.

Міністерство освіти і науки України листом від 17.08.2022 № 1/9445-22 надає методичні рекомендації для проведення першого уроку на тему: «МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ!»

Інститут модернізації змісту освіти опублікував методичні рекомендації  для вчителів початкових класів до проведення першого уроку в 2022-2023 навчальному році

Конспект першого урок 2022-2023 «Ми українці: честь і слава незламним!» (1-4 класи) (конспект, презентація)

Перший урок 2022 у початковій школі на тему: “Ми українці: честь і слава незламним” (конспект, презентація)

Перший урок 2022 у початковій школі “Джерела української звитяги” (конспект, презентація)

Основні правила поведінки у разі виникнення небезпечної ситуації. Матеріали для Першого уроку 2022

Залиште свій коментар