Випуск 2022

У добру путь, наші випускники 2022 року!
Від імені всього педагогічного колективу щиро вітаємо Вас з нагоди радісної і важливої події у вашому житті – отримання свідоцтва про повну загальну середню освіту.
Вже завтра ви, як ті птахи, полинете у незвідані далі. Вилітаючи зі стін рідного ліцею, не забувайте, що ви вчилися для того, аби розум і серце віддавати людям, суспільству, що зростило вас.
Для молоді, як відомо, відкриваються всі двері. Нехай же двері, які ви виберете, приведуть вас до щастя, радості і звершень. Нехай те, чого ви досягнете, змусить ваших рідних та ваших вчителів пишатися вами і згадувати з ностальгією шкільні роки.
Щирі вітання, подяка педагогам, тренерам, вихователям. Вітання батькам випускників. Які разом із своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях. Разом з ними навчалися, раділи першій написаній букві і першому прочитаному слову, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти завжди вас люблять, ніколи не забувають дороги до рідної домівки і стануть гідними громадянами нашої держави.
Терпіння, мудрості, оптимізму, віри у те, що все буде Україна!
 
 
 
 

Залиште свій коментар