День пам’яті жертв голодомору

Голодомори страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Історична правда про скоєний радянським тоталітарним режимом злочин геноциду в Україні повернулась із забуття, сприяючи тим самим відродженню генетичної пам’яті українського народу. Водночас українська трагедія має стати пересторогою для інших країн та народів, які не бажають повторення подібного на своїй території.

Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку», приуроченій Дню пам’яті жертв Голодоморів в Україні, в ліцеї ім. В. Чорновола пройшли заходи.

Класними керівниками проведені години спілкування «Голодомор. Україна пам’ятає» онлайн у 5 -11класах та уроки пам’яті у 1-4 класах. В шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодомор. Помста за свободу», мали змогу переглянути книгу пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років, передивитись мультфільм «Голодний дух». Завершився день скорботи урочистим збором-реквіємом для учнів 3-4 класів «…Історія нас горем вчить» (педагог-організатор Рошкевич З.С.)

 

Залиште свій коментар