STEM-освіта в ліцеї

Впровадження і застосування нових напрямків STEM у Ліцей імені В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради.
Уроки, на яких пізнавально та інноваційно, уроки зарубіжної літератури у 8-В класі (учитель Світлана Квасниця) математики, інформатики (учитель Mariana Kizyma) на яких учні 7-А класу (кл.кер. Надя Кулява) , працюють у злагодженій команді, досліджують, практикують, дизайнують, розв’язують окреслені питання, завдання, знаходять індивідуальні рішення, представляють самостійно виконаний проєкт!!
які не залишать нікого осторонь
STEM-популярний напрям в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics) (STEM-освіта).
В основі STEAM-навчання лежить системно-діяльнісний підхід, самостійна дослідницька робота учнів, «проєктна діяльність». За STEAM-навчання діти застосовують знання з різних областей: математики й інших точних наук, інженерії, дизайну, використовують цифрові пристрої та технллогії.
STEAM – це універсальний практико-орієнтований підхід, який дозволяє учням справлятися із завданнями будь-якої складності. Водночас діти отримують практичну реалізацію своїх знань. Вирішуючи будь-яке виробниче або побутове завдання, людина змушена акумулювати знання з багатьох областей. Такий підхід корисний і потрібний в сучасній школі.
 
 
 

Залиште свій коментар