День фізичної культури і спорту

Назарій Павлів: «Тренуйтеся і ви обов’язково досягнете успіху». Щоб чогось досягти потрібно щось робити. Наше місто має кілька стадіонів і ми можемо бачити як там займаються і діти, і люди старшого віку. І коли я бачу людей старших, то завжди ставлю їх у приклад. Раджу знайти годинку вільного часу і позайматися спортом, нехай не кожен день. Адже стане добрим фундаментом для вашого здоров’я». (З інтерв’ю: https://versii.if.ua/)
Напередодні Дня фізичної культури та спорту до нашого ліцею завітав неперевершений спортсмен (стронґмен), богатир, багаторазовий рекордсмен України НАЗАРІЙ ПАВЛІВ. Його силові досягнення з перетягування різноманітних великотоннажних транспортних засобів занесені до Книги рекордів України. Назарій Павлів чемпіон України з штовхання ядра (серед юніорів), керівник Федерації стронґменів Івано-Франківської області, тренер-викладач з важкої атлетики ДЮСШ №3.
Дуже цікавою для ліцеїстів стала розповідь про досягнення спортсмена. З захопленням діти провели змагання у стрибках на скакалці та надуванню повітряних кульок. Учасники змагань отримали пам’ятні призи та фото на згадку.

Залиште свій коментар