Технологія «Хрестики-нулики». Педагоги-новатори Ліцею ім. В. Чорновола

Педагоги Ліцею ім.В.Чорновола –  Павленко Л.Г.,  П’ятничук О.Ю.,  Когут Н.В., Когут Р.Б., Єрмакова В.В., Ковтун Л.М., та бібліотекарі – Кучеренко О.А., Павленко В.Я. стали активними учасниками обласної авторської творчої майстерні педагогів при обласному інституті післядипломної педагогічної освіти .

Очолила майстерню вчитель історії і правознавства Ліцею ім. В. Чорновола Ліліана Павленко. Результатом роботи протягом 2020-2021 н.р. став вже другий методичний посібник. Видання має на меті познайомити з ігровою технологією «Хрестики-нулики». Побудована на основі дитячої настільної гри, технологія «Хрестики-нулики» є універсальною для активізації навчально-пізнавальної діяльності всіх суб’єктів освітнього процесу: учнів, педагогів, батьків, методистів, керівників шкіл. Її можна використовувати на уроках, позакласних і виховних заходах, семінарах, батьківських зборах, засіданнях методичних об’єднань, у розвагах на перервах, вечірках і екскурсіях тощо.

Автори посібника пропонують методичні рекомендації для ефективного використання технології, а також розробки уроків і заходів з власного практичного досвіду. Посібник був схвалений МОН України для використання в навчальних закладах ( березень 2021 р.).

Залиште свій коментар