У нашій пам’яті вони назавжди!

28.02.2019 р. в ЗШ №28 м. Івано-Франківська відбувся урочистий учнівський збір-реквієм «У нашій пам’яті вони назавжди».
Уже традиційно в лютневі дні збираються старшокласники, щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Сьогодні говорили про своїх, про випускників школи, пам’ятні дошки з портретами яких встановлено на фасаді закладу.


«Петро Васильович Безпалько, Віталій Михайлович Козак – звичайні, але небайдужі учні нашої школи», – згадувала класний наставник Т.М. Демченко. «Це добрі, віддані, веселі друзі», – ділилися однокласники та товариші по роботі. Із відеосюжету дізналися, що Петро був люблячим сином, надійним чоловіком, найкращим батьком, який брав на себе відповідальність за вирішення будь-яких проблем. Спогади його матері та дружини зворушили кожного учасника збору. Вірші, присвячені Героям, торкнулися струн душі присутніх, адже їх складали близькі їм люди.
Кожен співпереживав і вкотре пересвідчився, наскільки глибоке горе зайшло в українські родини. На дійстві був присутній батько Віталія Козака – Михайло Іванович. Невичерпний біль і водночас іскри надії учні могли бачити в його очах. Надії на те, що життя кожного з нас зміниться на краще.
Дирекція школи щиро дякує за підготовку учнівського збору педагогу-організатору Рошкович З.С., учням 11, 10-А класів, вокальному ансамблю «Серденько» та його керівнику Луців О.Р., вчителю історії Демченко Т.М.

Залиште свій коментар