Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

Людмила Бойко, учениця 11 класу ЗШ №28 з Івано-Франківська стала переможцем Всеукраїнського конкурсу есе «Я-європеєць».
20 старшокласників з усіх куточків України стали переможцями та призерами V Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць». Урочиста церемонія їх нагородження відбулася 13 квітня в Посольстві Литовської Республіки в Україні за участі заступника Міністра освіти і науки Юрія Рашкевича, Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, представників інших міністерств та закладів освіти.

Людмила Бойко, вихованка гуртка журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості, посіла 3 місце, отримавши диплом та цінні подарунки. Зазначимо, що цього року рекордна кількість написаних есе – близько 7 тисяч робіт з усіх областей України.

 «Проведення вже п’ятого Всеукраїнського конкурсу говорить про його стабільність і розвиток, зацікавленість з боку учнівської молоді», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Юрій Рашкевич.
Традиційно конкурс організовує Посольство Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України.
Вітаємо нашу випускницю!
З сайту gk-press.if.ua

Залиште свій коментар