Зустріч з Марією Ткачівською

29 березня учні 4-Б класу (вихователь ГПД Лесюк Л.О., бібліотекар Кучеренко О.А.) в рамках Тижня дитячої книги відвідали бібліотеку – філію № 14 МЦБС. Відбулася зустріч з відомою письменницею, лауреатом літературних премій та конкурсів, членом спілки письменників України Марією Ткачівською. Учні мали можливість не тільки слухати письменницю, задавати питання, але й безпосередньо спілкуватись, ділитись своїми враженнями з п. Марією. 


Основою зустрічі стала книга Марії Ткачівської “Обережно, діти”, яка виборола диплом конкурсу “Коронація слова” у номінації “Прозові твори для дітей”. Правдиві, а іноді просто неймовірні історії, які розповідає письменниця від імені хлопчика Марка в справжнісінькому романі для дітей, змушують читачів сміятися, захоплюватися, а над кінцевими фразами книги – і замислитись: “Для того, щоб збагнути, хто тобі дорогий, треба відчути, що таке розлука”. 
Відповідальна за проведення завідуюча бібліотекою №14 Араджіоні С.П.

3 коментарі Зустріч з Марією Ткачівською

 • Кучмистенко Наталія  :

  Гадаю, що це була дуже цікава зустріч, як для учнів, так і для самої письменниці

  1
 • Андрій  :

  Це одна з моїх улюблених книжок. “Книжка напрочуд правдива. Тут добре виписано життя типового сучасного хлопчика з пересічної родини, де батьки завжди на роботі, бабуся – на заробітках, а дитиною опікується дід із не менш типовим підходом до виховання”

  1
 • Марія Мартинова  :

  Від імені батьків 4-Б класу висловлюю щиру подяку організаторам події: бібліотекарю Кучеренко О.А. І вихователю ГПД Лесюк Л.О., працівникам філії № 14! Зустріч з Марією Ткачівською принесла багато незабутніх вражень, а ми, батьки, тішимось, що діти хочуть читати сучасні книги! Молодці!!!

  1

Залиште свій коментар