Урочистий загальношкільний збір, присвячений Дню Збройних сил України

     Такими словами 6 грудня розпочався в загальноосвітній школі №28 урочистий загальношкільний збір, присвячений Дню Збройних сил України. Захід пройшов під гаслом «Ніхто, крім нас! Ніхто, крім нас!». Відзначивши важливу роль наших захисників у підтримці Україною свого незалежного статусу, учасники збору вшанували усіх, хто захищає зараз батьківщину і які вже стали частиною нового українського війська.

    У святковій урочистій залі учні вітали гостей – військовослужбовців, учасників АТО: Петра Абрамика, Віктора Дебенка, Андрія Третяка, Юрія Копельціва та Андрія Формугу і словами вдячності до захисників звернулися  директор школи і вчитель предмета «Захист Вітчизни». Та найбільше запам’яталися дітям виступи самих гостей, у яких наголошувалося, що мирне майбутнє європейської української держави залежить саме від молоді.

    «Я дякую, солдате, за життя, що я живу без куль на головою…» «Бійці за волю подвигом величним в новій історії розпочали свій хід» – звучали поетичні рядки сучасних українських поетів, а пісні у виконанні сестер Слободян та Ярослава Андрусяка допомогли бійцям відчути себе вдома, на рідній землі. Емоційний виступ першокласників, запальний «Повзунець» від танцювального колективу «Карпатський віночок» створили справжню атмосферу свята. Також учні разом із гостями змогли переглянути світлини бійців із передової, відео військових буднів Донбасу та календар історії українського війська. А кульмінацією свята стало урочисте вручення запрошеним прапора України з написами побажань від учнів школи. «Важливо підтримати бойовий дух наших захисників», пролунало зі сцени зазвучав «Запорозький марш», а діти, батьки яких зараз воюють в АТО винесли прапор України та вручили його гостям. Урочистості завершились уроками мужності.

no images were found

        

Залиште свій коментар