Творчо обдаровані учні школи «Сузір’я талантів». Концерт «З музикою в душі»

   4 грудня в ЗШ №28, вже в третє, відбулося свято творчо обдарованих учнів школи «Сузір’я талантів». У концерті «З музикою в душі» взяли участь юні інструменталісти та вокалісти, а режисером та ведучою була учитель музичного мистецтва Віра Єрмакова.

    Обдаровані учні з образотворчого мистецтва та трудового навчання і, звичайно, їх наставники: Ганна Шпортюк, учитель образотворчого мистецтва, художник іконописець та Ольга Яцишин, учитель трудового навчання, підготували виставки власних та учнівських робіт. 
Концерт закінчено, музика раптом замовкла, але чи це так? Здається, вона звучить дальше і кличе кожного мріяти, фантазувати, летіти в невідомі далі… 
Директор школи Василь Підручний побажав творчо обдарованим учням успіхів, наполегливості та творчих перемог. Доторкнувшись до творчості дітей, ще довго не розходилися учні, батьки та вчителі.

no images were found

 

2 коментарі Творчо обдаровані учні школи «Сузір’я талантів». Концерт «З музикою в душі»

  • Єрмакова Віра  :

    Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і нація України, джерело її авторитету й успіху у світі. .., тому обдарованість потрібно розвивати, популяризувати і представляти. Я над цим працюю. Дякую всім обдарованим учням!

  • Марія Мартинова  :

    Радію, що Віра Василівна і адміністрація школи плекають таланти, серед яких і моя зірочка – учениця 4-Б класу! Вдячні нашим вчителям!

Залиште свій коментар