Запобігти. Врятувати. Допомогти!

        17.11.2017 рік. Сьогодні у нашій школі працівники Комунальної установи “Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба” провели акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти!” в рамках Дня цивільного захисту.
Розпочався захід із тренувальної евакуації школярів в разі пожежі, чи надзвичайного стану. Наступним був показ техніки, що є на озброєнні в рятувальників. Діти мали змогу ознайомитись з пожежним автомобілем, який укомплектований відповідним пожежно-рятувальним спорядженням, що його використовують працівники пожежно-рятувальної служби під час гасіння пожеж, ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій. В ході зустрічі рятувальники нагадали дітям правила безпечної поведінки, продемонстрували операцію з гасіння пожежі. Серед учнів 10-11 класів рятувальники провели тренувальне змагання.
Ця зустріч справила велике враження на школярів та вчителів, адже такі заходи – це дуже важлива та переконлива форма навчання, коли на конкретних прикладах не тільки пояснюються такі прості, але важливі правила безпечної поведінки, а й зав’язується цікаве спілкування і діти вчаться відповідально ставитися до свого життя і життя своїх рідних і близьких.

no images were found

Теги:  

Залиште свій коментар